Feb 2020

Vereniging

Activiteit

Uur

Plaats

Notities

Zat

1

Parochie H. Familie

Eucharistieviering

17u

Kerk Don Bosco

 

Zon

2

Parochie St. Jozef

 

Eerste communie

Parochie H. Familie

Lichtmis/Woord- en communiedienst

Bijeenkomst kinderen

Eucharistieviering-gedachtenis overledenen

10u

 

9.30u

10.45u

Kerk Moretusburg

 

Pastorij Moretusburg

Kerk Don Bosco

 

Ma

3

Femma

Tunisch haken

19.30u

Oude Pastorij

 

Di

4

Femma

Don Boscokoor

Bezinningsdag

Repetitie

9u

20u

Macadammeke

Kapel Don Bosco

 

Woe

5

Rouwzorg

Rouwzorg

Charismatische bew.

Open lotgenotengroep

Gesloten lotgenotengroep

Gebedsavond

14.15u

19u

19.30u

De Loodsen

Columbusstraat

Damiaankapel

 

 

Do

6

Femma

Vormselcatechese

OKRA

OKRA

Hobbyclub

Stap 8: Wie is Jezus?

Inschrijving Vriendschapsfeest

Conditietraining

13u

18.30u

 

10u

Oude Pastorij

Kelder OP

 

DC Victor De Bruyne

 

Vrij

7

WZS

OKRA

Voedselbedeling

Film

14u

14u

Kasteel Broydenborg

Gravenhof

 

Zat

8

Parochie H. Familie

Woord- en communiedienst

17u

Kerk Don Bosco

 

Zon

9

Parochie St. Jozef

Parochie H. Familie

Woord- en communiedienst Woord- en communiedienst

9.30u

10.45u

Kerk Moretusburg

Kerk Don Bosco

 

Ma

10

OKRA

Okra academie

14u

Nationalestraat 111

Veerkracht

Di

11

OKRA

PKT

Don Boscokoor

Femma

Petanque en kubb

Vergadering

Repetitie

Stadswandeling

14u

20u

20u

Horizon Kiel

Pastorij Moretusburg

Kapel Don Bosco

 

Woe

12

OKRA

Charismatische bew.

Vriendschapsfeest

Gebedsavond

14u

19.30u

Technische School

Damiaankapel

 

Do

13

Femma

Adem-Tocht

OKRA

Hobbyclub

Bijeenkomst

Conditietraining

13u

14u

10u

Oude Pastorij

Macadammeke

DC Victor De Bruyne

 

Vrij

14

WZS

Samana

Voedselbedeling

Bestuursvergadering

14u

14u

Kasteel Broydenborg

 

Zat

15

Parochie H. Familie

Eucharistieviering

17u

Kerk Don Bosco

 

Zon

16

Parochie St. Jozef

Eerste communie

Parochie H. Familie

Eucharistieviering

Bijeenkomst kinderen

Eucharistieviering

9.30u

9.30u

10.45u

Kerk Moretusburg

Baron Sadoinestraat

Kerk Don Bosco

 

Ma

17

OKRA

Femma

Okra academie

Tunisch haken

14u

19.30u

Nationalestraat 111

Oude Pastorij

Leonard Cohen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Di

18

PKT

Don Boscokoor

OKRA

Vergadering

Repetitie

Museumbezoek met gids

20u

20u

Pastorij Moretusburg

Kapel Don Bosco

 

Woe

19

Rouwzorg

Rouwzorg

Charismatische bew.

Vormselcatechese

Onderweg

Open lotgenotengroep

Gesloten lotgenotengroep

Gebedsavond

Infoavond vormsel en driedaagse

Bijbelbezinning

14.15u

19u

19.30u

19.30u

20u

De Loodsen

Columbusstraat

Damiaankapel

Kerk Don Bosco

Co÷peratielaan

 

Do

20

OKRA

Femma

OKRA

Fort-wandeling

Hobbyclub

Conditietraining

9u

13u

10u

Fort 8

Oude Pastorij

DC Victor De Bruyne

 

Vrij

21

WZS

Okra

Voedselbedeling

Okra academie

14u

14u

Kasteel Broydenborg

L. Stynenstraat 40

 

Oorlogsduiven

Zat

22

Parochie H. Familie

Eucharistieviering

17u

Kerk Don Bosco

 

Zon

23

Parochie St. Jozef

 

Parochie H. Familie

Femma

Eucharistieviering-gedachtenis overledenen

Eucharistieviering

Zondagswandeling

9.30u

 

10.45u

Kerk Moretusburg

 

Kerk Don Bosco

 

Ma

24

OKRA

OKRA

Teamvergadering

Okra academie

9.30u

 

14u

Macadammeke

Nationalestraat 111

 

Di

25

OKRA

Don Boscokoor

Gezellig samenzijn Sokah

Repetitie

14u

20u

Einsteinlaan 51

Kapel Don Bosco

 

Woe

26

 

Federatie

Aswoensdag

Federatieviering

 

19.30u

 

OL Vrouw

 

Do

27

Femma

Rouwzorg

 

Hobbyclub

Infonamiddag

13u

14u

Oude Pastorij

Kiosk

 

Vrij

28

WZS

Voedselbedeling

14u

Kasteel Broydenborg

 

Zat

29

 

Parochie H. Familie

1ste vasten

Eucharistieviering

 

17u

 

Kerk Don Bosco